Навіщо підприємству потрібен сайт?

Наша компанія пропонує послуги по створенню та розміщенню у всесвітній мережі Інтернет сайтів підприємств будь-яких сфер діяльності.

Створення власного сайту дає такі переваги:

Сайт допомагає підтримувати існуючі та встановлювати нові ділові контакти:

  • Інтернет значно спрощує процес ділового листування та ділового спілкування. Факт існування інтернет-сайту компанії дає можливість уникнути стандартних процедур ознайомлення з діяльністю компанії на її території.
  • Після публікації інтернет-сайт стає доступним для користувачів інтернету в усьому світі. Це дає можливість ознайомитися з діяльністю компанії потенційним діловим партнерам з інших регіонів.
  • Власний інтернет-сайт стає потужною рекламною площадкою для просування товарів, робіт і послуг компанії на ринку.

Сайт є потужним інструментом поширення інформації про компанію та її бізнес:

  • Повноцінний інтернет-сайт компанії може надавати всім бажаючим документи, фото-, аудіо-та відеоматеріали, необхідні для формування правильного уявлення про діяльність і можливості компанії.
  • В рамках інтернет-ресурсу є можливість миттєво проінформувати мільйони користувачів (наприклад, акціонерів, клієнтів, потенційних інвесторів) про нові продукти та послуги, події та документи.

Сайт допоможе збільшити обсяги реалізації та знайти нових споживачів продукції та послуг:

  • На інтернет-сайті може бути розміщений каталог продукції з цінами і детальним описом продукції та послуг.
  • Сайт дає можливість провести масштабну презентацію нових товарів, робіт і послуг.
  • На сайті можуть бути розміщені різноманітні маркетингові матеріали, які користувачі сайту можуть скачати і роздрукувати власними силами.
  • Сайт працює цілодобово сім днів на тиждень без вихідних і свят. Потенційний або існуючий клієнт може отримати всю необхідну йому інформацію в будь-який день тижня і час доби, не відволікаючи своїми питаннями працівників підприємства.

Якщо рішення про створення сайту прийнято, першим етапом у досягненні поставленої мети може стати створення сайту-візитки компанії, який стане платформою для створення повноцінного інформаційного ресурсу для просування продукції підприємства на ринку і для формування позитивного іміджу компанії в цілому.

Створення власного інтернет-сайту - це вигідно і престижно!
Зробіть крок у XXI століття разом з нами!