Конфігурація для закладів охорони здоров'я (ЗОЗ-КНП — комунальних некомерційних підприємств)

Дебет Плюс. Конфігурація для комунальних некомерційних підприємств (КНП)

Програма «Дебет Плюс» дозволяє:

 • легко організувати облік матеріальних цінностей у кількісному й сумовому вимірах,
 • вести облік матеріалів медичного призначення та продуктів харчування,
 • обліковувати основні засоби та МНМА,
 • вести облік автотранспортного парку,
 • повністю автоматизувати нарахування та виплату заробітної плати – від створення тарифікації, з урахуванням особливостей преміювання медичних працівників, до експорту в банк платіжної відомості на виплату заробітної плати.

«Дебет Плюс» - це програмний продукт,
розроблений в Україні і для України.

«Дебет Плюс» — програма для бюджетних та державних установ України

программа для бюджетных и государственных учреждений Украины

Конфігурація «Комплексний облік для бюджетних установ України» програми Дебет Плюс призначена для організації бухгалтерського, фінансового та кадрового обліку установами та організаціями, що перебувають на державному фінансуванні.

Сайт-візитка

Сайт-візитка компанії - це той необхідний мінімум присутності в інтернеті, без якого немислима ефективна діяльність підприємства в сучасних умовах.
Вартість створення базового сайту-візитки становить 1400 грн.

У вартість створення входять:

 1. Адаптація одного з базових шаблонів оформлення сайту до фірмового стилю підприємства-замовника (розміщення торгової марки, логотипу, зміна колірного рішення).
 2. Розміщення сайту в мережі Інтернет за існуючою адресою (доменним іменем).
 3. Гарантійне обслуговування програмного продукту впродовж 12 місяців.
 4. Безкоштовне наповнення сторінок сайту наданими замовником інформаційними матеріалами.

Основними розділами сайту-візитки є:

Навіщо підприємству потрібен сайт?

Наша компанія пропонує послуги по створенню та розміщенню у всесвітній мережі Інтернет сайтів підприємств будь-яких сфер діяльності.

Створення власного сайту дає такі переваги:

Сайт допомагає підтримувати існуючі та встановлювати нові ділові контакти:

 • Інтернет значно спрощує процес ділового листування та ділового спілкування. Факт існування інтернет-сайту компанії дає можливість уникнути стандартних процедур ознайомлення з діяльністю компанії на її території.
 • Після публікації інтернет-сайт стає доступним для користувачів інтернету в усьому світі. Це дає можливість ознайомитися з діяльністю компанії потенційним діловим партнерам з інших регіонів.
 • Власний інтернет-сайт стає потужною рекламною площадкою для просування товарів, робіт і послуг компанії на ринку.

Сайт є потужним інструментом поширення інформації про компанію та її бізнес:

Автоматизація обліку хлібозаводу, хлібокомбінату, пекарні. Конфігурація «Хлібозавод, пекарня»

Конфігурація "Хлібозавод, пекарня"

Конфігурація «Хлібозавод, пекарня» системи «ДЕБЕТ Плюс» призначена для комплексної автоматизації обліку на підприємствах хлібопекарської промисловості (хлібзаводи, хлібокомбінати, пекарні).

Конфігурація «Обленерго» для підприємств електроенергетики

Конфігурація "Обленерго"

Накопичений фахівцями нашого підприємства досвід впровадження системи «ДЕБЕТ Плюс» на енергопостачальних компаніях знайшов своє відображення в спеціалізованій конфігурації «Обленерго» для підприємств електроенергетики, яка враховує специфіку підприємств даної галузі та їх розгалужену організаційну структуру.

Конфігурація «Міськгаз» для підприємств газопостачання

Конфігурація "Міськгаз"

Система автоматизації бухгалтерського обліку «ДЕБЕТ Плюс» успішно впроваджена на ряді підприємств України, що займаються транспортуванням і постачанням газу промисловим споживачам та фізичним особам.

Конвертація бази даних "1С: Бухгалтерія" в "ДЕБЕТ Плюс"

При переході на програму бухгалтерського обліку "ДЕБЕТ Плюс" досить часто виникає потреба конвертації даних з наявної на підприємстві облікової системи (бухгалтерської програми) в програму "ДЕБЕТ Плюс". Частіше за все потрібно перенести дані з програми 1С: Бухгалтерія в програму "ДЕБЕТ Плюс".

Нашими фахівцями накопичений величезний практичний досвід робіт по перенесенню бази даних з програми 1С: Бухгалтерія в програму "ДЕБЕТ Плюс".

Не секрет, що дуже часто при впровадженні програми 1С вносяться істотні зміни в стандартну конфігурацію. Подібні зміни накопичуються роками і згодом буває дуже важко впізнати першоджерело в отриманому результаті.

Наші фахівці допоможуть перенести дані із системи 1С: Бухгалтерія незалежно від того, наскільки глибокі були зміни стандартної конфігурації.

Замовник може сам вибрати, які дані слід переносити:

Як вибрати бухгалтерську програму або "Не 1С-ом єдиним". Усвідомлений вибір бухгалтерської програми

Питання вибору облікової системи рано чи пізно постає на кожному підприємстві. І пошук правильної відповіді на нього може виявитися більш складним, аніж на Гамлетівське питання "Бути чи не бути?". Адже давно всім зрозуміло, що бухгалтерській програмі на підприємстві "бути", а от якій саме - питання, на яке деколи важко дати однозначну відповідь. Ця стаття допоможе зробити правильний вибір, грунтуючись не лише на популярності конкретного продукту або "сарафанному радіо", але й на чітких критеріях, яким повинен відповідати кандидат на перемогу.

"А кому воно треба?"

Дійсно, кому потрібна бухгалтерська програма? Очевидна відповідь так і проситься зірватися з язика: "Бухгалтерам, кому ж ще!". Але не будемо поспішати з висновками.

Звичайно, основними користувачами облікової бухгалтерської системи стануть вони - трудівники пера і калькулятора, які вдень і вночі оберігають підприємство від набігів податкової та кредиторів - працівники бухгалтерії.

Документація до програми «ДЕБЕТ Плюс»

Звертаємо увагу, що деякі можливості, режими, первинні документи та форми звітності, описані в документації, розроблені нашими фахівцями і можуть бути відсутніми в стандартній поставці системи «ДЕБЕТ Плюс». Дані можливості поставляються спільно з галузевими конфігураціями для України .

Існуючі користувачі системи «ДЕБЕТ Плюс» можуть зв'язатися з нами для придбання режимів, документів та форм звітності, які їх зацікавили.

Інструкції до програми «ДЕБЕТ Плюс V12»:

Підписатися на ДЕБЕТ Плюс RSS