Послуги

Розробка

Технічна підтримка
Отримайте консультацію щодо застосування «Дебет Плюс» на вашому підприємстві
Залиште заявку:

Якість управління і, як наслідок, успіх у бізнесі, значною мірою залежать від якості інформації, що використовується для прийняття бізнес-рішень.

З бухгалтерською програмою (системою) «ДЕБЕТ Плюс» ви завжди маєте повну інформацію про процеси, що протікають на підприємстві 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Ви маєте можливість контролювати фінансовий стан підприємства в будь-який момент часу.

Усі ліцензії на ПЗ «Дебет Плюс» безстрокові.

Програму, як і книгу, варто купувати один раз, а «читати» щодня!

Система дає можливість розгорнутого контролю та аналізу структури витратної частини бюджету, має до 3-х розрізів аналітичного обліку.

Для проведення нарад, презентацій і підготовки звітності, незамінною є можливість системи генерувати звіти у форматі Microsoft Excel та Microsoft Word з професійно оформленими таблицями й кольоровими інформативними діаграмами.

Послуга

При необхідності, система може бути інтегрована з тими програмними засобами, до яких звик користувач (наприклад, з програмним забезпеченням, що управляє технологічними процесами або здійснює біллінг).

Система «ДЕБЕТ Плюс» дає можливість користувачеві самостійно обрати найбільш зручний і ефективний для нього стиль роботи з системою.

При потребі, функціональні можливості й коло вирішуваних системою завдань можуть бути розширені як силами фахівців нашої компанії, так і силами фахівців замовника.

Більш докладно з функціональними можливостями системи автоматизації бухгалтерського обліку «ДЕБЕТ Плюс» можна ознайомитися в розділі «Підсистеми».