Дебет Плюс

Програмістам

Система управління підприємством "ДЕБЕТ Плюс" є самодостатньою для ведення бізнесу. Однак, у разі необхідності, її можна розширити. Технологічні особливості системи "ДЕБЕТ Плюс" роблять її повністю відкритою для доопрацювання спеціалістами замовника. Це дає можливість залучати до роботи фахівців, які найбільш повно знайомі зі специфікою підприємства та мають досвід впровадження на конкретному об'єкті.

Програмісту не треба вивчати специфічну мову конкретної облікової системи. Функціональне ядро ​​системи розроблено з використанням сучасних технологій. Воно може бути розширене засобами стандартних мов програмування (JavaScript, Java тощо).

Для розробки нової функціональності в основному використовується мова програмування JavaScript. Інтерфейс користувача, структура головного меню, схема бази даних та багато інших аспектів описуються у форматі XML.

В процесі доопрацювання функціональності програміст може використовувати будь-яке середовище розробки (IDE), яке підтримує JavaScript та XML.

Для того, щоб зроблені доопрацювання зберігались після встановлення періодичних оновлень системи, достатньо їх оформлювати у вигляді окремих "модулів", а не вносити зміни в існуючі файли, які поставляються разом з системою.

Більше того: навідміну від переважної більшості систем, представлених на вітчизняному ринку, налаштування бізнес-процесів, схем господарських операцій та бухгалтерських проводок виконується через інтерфейс користувача без використання програмування та застосування "монопольного режиму". Тобто, під час внесення змін до налаштувань при впровадженні якоїсь однієї ділянки обліку, інші користувачі можуть продовжувати повноцінно користуватися системою, а не чекати завершення робіт.

Більш докладно з функціональними можливостями системи "ДЕБЕТ Плюс" можна ознайомитися в розділі "Підсистеми"