Готові галузеві рішення

ЖКГ (Водоканал, ЖЕК, ОСББ)

Важлива інформація
Інструкції
Облік комунальних послуг
Інструкція по встановленню та налаштуванню Дебет Плюс V12
Технічна підтримка
Обговоріть можливість використання на вашому підприємстві
Залиште заявку:
Українська компанія-розробник ПЗ
Дебет Плюс

«Дебет Плюс» — українська компанія-розробник програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського, оперативного та фінансового обліку.

Співпраця з нами — це можливість отримати повний спектр послуг автоматизації бізнес-процесів — розробка, впровадження, супровід — безпосередньо від компанії-розробника програмного забезпечення.

«Дебет Плюс» — розроблено в Україні і для України!

2000+
організацій на підтримці
30
років досвіду
16
підсистем та модулів
>50
навчальних закладів у співпраці

Підсистема «Облік послуг з водопостачання, водовідведення та інших комунальних послуг» (конфігурація «Водоканал, ЖЕК, ОСББ») програми «ДЕБЕТ Плюс» призначена для організації повного циклу обліку наданих послуг та взаєморозрахунків із споживачами у комунальній сфері.

Довідник тарифів на послуги ведеться в розрізі зручностей та категорій споживачів. У ньому також зберігається інформація про норми споживання для можливості визначення тарифів для об'єктів без лічильників.

У системі передбачений довідник пільг, в якому для кожної пільгової категорії населення вказується відсоток пільги на кожну окремо взяту послугу.

Центральним компонентом підсистеми є довідник особових рахунків, в якому зберігається вся інформація про види зручностей, наявності пільг і субсидій.

industries

Система зберігає всю історію змін тарифів, норм споживання, наявності пільг та субсидій, що дає унікальну можливість автоматичного проведення перерахунків за попередні періоди у разі зміни тарифів «заднім числом», або при виявленні помилок.

Засобами системи формується звітність за сумами наданих пільг і субсидій. Для цих цілей в системі передбачений довідник пільговиків, в якому перераховуються всі особи, які користуються пільгами з зазначенням видів та реквізитів документів, що дають право на пільги.

У системі передбачений зручний режим занесення даних за показниками лічильників, коли початкові показання автоматично беруться з інформацією за попередній місяць.

Для запобігання виникнення помилок при коригуванні даних за попередні періоди, передбачений відповідний контроль та автоматизоване виправлення даних наступних періодів.

На підставі нарахувань за послуги система формує споживачам рахунки на оплату послуг із зазначенням сум заборгованості та розшифровкою показань лічильників. Зовнішній вигляд рахунків узгоджується на етапі впровадження системи.

industries2

Більш докладну інформацію про можливості автоматизації підприємств ЖКГ і АСУП «ДЕБЕТ Плюс» в цілому можна отримати, сконтактувавши з нами.