Галузеві рішення Дебет Плюс

Конфігурація для закладів охорони здоров'я (ЗОЗ-КНП — комунальних некомерційних підприємств)

Дебет Плюс. Конфігурація для комунальних некомерційних підприємств (КНП)

Програма «Дебет Плюс» дозволяє:

  • легко організувати облік матеріальних цінностей у кількісному й сумовому вимірах,
  • вести облік матеріалів медичного призначення та продуктів харчування,
  • обліковувати основні засоби та МНМА,
  • вести облік автотранспортного парку,
  • повністю автоматизувати нарахування та виплату заробітної плати – від створення тарифікації, з урахуванням особливостей преміювання медичних працівників, до експорту в банк платіжної відомості на виплату заробітної плати.

«Дебет Плюс» - це програмний продукт,
розроблений в Україні і для України.

«Дебет Плюс» — програма для бюджетних та державних установ України

программа для бюджетных и государственных учреждений Украины

Конфігурація «Комплексний облік для бюджетних установ України» програми Дебет Плюс призначена для організації бухгалтерського, фінансового та кадрового обліку установами та організаціями, що перебувають на державному фінансуванні.

Конфігурація «Сільське господарство»

Конфігурація "Сільське господарство"

Програма автоматизації бухгалтерського обліку «ДЕБЕТ Плюс» надає багаті можливості для ведення бухгалтерського, оперативного і податкового обліку на сільськогосподарських підприємствах України. Ми маємо великий досвід впровадження системи саме на підприємствах, що займаються рослинництвом, тваринництвом та переробкою сільськогосподарської продукції.

Виробництво і переробка

Виробництво і переробка

Автоматизована система управління підприємством «ДЕБЕТ Плюс» надає великі можливості для ведення бухгалтерського, оперативного і податкового обліку на виробничих і переробних підприємствах різних галузей промисловості України.

Автоматизація обліку хлібозаводу, хлібокомбінату, пекарні. Конфігурація «Хлібозавод, пекарня»

Конфігурація "Хлібозавод, пекарня"

Конфігурація «Хлібозавод, пекарня» системи «ДЕБЕТ Плюс» призначена для комплексної автоматизації обліку на підприємствах хлібопекарської промисловості (хлібзаводи, хлібокомбінати, пекарні).

Конфігурація «Елеватор, КХП, ХПП» (Форма 36)

Конфігурація "Елеватор, КХП, ХПП" (Форма 36)

Підсистема «Заготівля зернопродуктів» (конфігурація «Елеватор, КХП, ХПП», синонім — «Форма 36») програмного комплексу «ДЕБЕТ Плюс» призначена для автоматизації документообігу на підприємствах, що здійснюють діяльність з приймання, зберігання і поліпшенню якісних показників зерна та зернопродуктів (елеватори, хлібоприймальні підприємства, комбінати хлібопродуктів і т.п.). Більше 60 підприємств з різних регіонів України вже вибрали підсистему «Заготівля зернопродуктів» для автоматизації своєї діяльності.

Автоматизація підприємств ЖКГ. Конфігурація «Водоканал, ЖЕК, ОСББ». Програма для бухгалтерського обліку

Конфігурація "Водоканал, ЖЕК, ОСББ"

Підсистема «Облік послуг з водопостачання, водовідведення та інших комунальних послуг» (конфігурація «Водоканал, ЖЕК, ОСББ») програми «ДЕБЕТ Плюс» призначена для організації повного циклу обліку наданих послуг та взаєморозрахунків із споживачами у комунальній сфері.

Конфігурація «Міськгаз» для підприємств газопостачання

Конфігурація "Міськгаз"

Система автоматизації бухгалтерського обліку «ДЕБЕТ Плюс» успішно впроваджена на ряді підприємств України, що займаються транспортуванням і постачанням газу промисловим споживачам та фізичним особам.

Конфігурація «Обленерго» для підприємств електроенергетики

Конфігурація "Обленерго"

Накопичений фахівцями нашого підприємства досвід впровадження системи «ДЕБЕТ Плюс» на енергопостачальних компаніях знайшов своє відображення в спеціалізованій конфігурації «Обленерго» для підприємств електроенергетики, яка враховує специфіку підприємств даної галузі та їх розгалужену організаційну структуру.